Biuro Projektów Fundacji

Fax. 17 55 55 017
e-mail: b.sypien-jamroz@fundacjatarnowskiego.pl,

a.walczyk@fundacjatarnowskiego.pl

Wiedz, że przesyłając na adres email treści wraz z załącznikami zawierające Twoje dane osobowe w sposób dobrowolny, zgadzasz się na ich przetwarzanie, aż do wycofania zgody.

OGŁOSZENIE TERMINU III TURY REKRUTACJI

Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego ogłasza termin trzeciej tury rekrutacji do projektu „Łamiemy bariery”

Zgłoszenia do III tury rekrutacji przyjmowane będą 10-11.06.2014  w godzinach od 9:00 do 15:00 w biurze projektu w Rzeszowie (ul. Słowackiego 24/56)
DO UDZIAŁU W PROJEKCIE ZAPRASZAMY ZARÓWNO KOBIETY, JAK I MĘŻCZYZN SPEŁNIACJĄCYCH PONIZSZE WARUNKI:
- posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności (bez względu na stopień i rodzaj niepełnosprawności),
- mieszkające na terenie województwa podkarpackiego
- w wieku od 15 do 64 lat

Aby wziąć udział w projekcie należy złożyć osobiście lub za pośrednictwem osoby trzeciej komplet wypełnionych i podpisanych przez kandydata/-kę dokumentów rekrutacyjnych. Jednocześnie informujemy, iż w dniu 19.05.2014 nastąpiła aktualizacja Regulaminu rekrutacji i udziału w projekcie. W związku z powyższym osoby zainteresowane udziałem w projekcie zobowiązane są do składania zaktualizowanego regulaminu.

Zgodnie obowiązującym od dnia 19.05.2014 z regulaminem rekrutacji i udziału w projekcie dokumenty przesyłane w formie elektronicznej (skan) lub fax nie będą rejestrowane ani uwzględniane w procesie rekrutacji.
Aktualne dokumenty rekrutacyjne dostępne są w biurze projektu w Rzeszowie oraz na stronie internetowej w zakładce "do pobrania".

Informujemy, iż wszystkie oferowane formy wsparcia w ramach III grupy będą odbywać się na terenie Rzeszowa.
Osoby, które złożyły dokumenty rekrutacyjne w pierwszej lub drugiej turze rekrutacji, lecz nie zakwalifikowały się do udziału w projekcie proszone są, w przypadku dalszego zainteresowania udziałem w projekcie, o ponowne złożenie aktualnego kompletu dokumentów rekrutacyjnych w terminie naboru.

lame