Biuro Projektów Fundacji

Fax. 17 55 55 017
e-mail: b.sypien-jamroz@fundacjatarnowskiego.pl,

a.walczyk@fundacjatarnowskiego.pl

Wiedz, że przesyłając na adres email treści wraz z załącznikami zawierające Twoje dane osobowe w sposób dobrowolny, zgadzasz się na ich przetwarzanie, aż do wycofania zgody.

INFORMACJE DOTYCZĄCE SZKOLEŃ I WARSZTATÓW

Przypominamy, iż Uczestnicy/-czki Projektu, zarejestrowani w Powiatowych Urzędach pracy jako osoby bezrobotne, rekomendowani/-ne przez doradcę zawodowego do udziału w warsztatach aktywnego poszukiwania pracy i/lub szkoleniach z nabywania kompetencji kluczowych zobowiązani są do zgłoszenia w obowiązującym terminie do właściwego Powiatowego Urzędu Pracy faktu rozpoczęcia i zakończenia każdej z formy wsparcia w ramach Projektu „Łamiemy Bariery” bez względu na fakt pobierania zasiłku.

Projektodawca nie ponosi odpowiedzialności za niewywiązanie się UP z tego obowiązku!

SZKOLENIA Z NABYWANIA KOMPETENCJI KLUCZOWYCH:

TERMIN: 11-17.03.2014, GODZ. 8.30-15.30,

MIEJSCE: Polskie stowarzyszenie na rzecz osób z upośledzeniem umysłowym, Al. Niepodległości 2, Tarnobrzeg

WARSZTATY AKTYWNEGO POSZYKIWANIA PRACY:

TERMIN: 18-24.03.2014, GODZ. 8.30-15.30,

lame